Prosta delovna mesta

Prodajni inženir za industrijske komponente (m/ž)

Opis delovnega mesta

Vas zanimata tehnika in prodaja? Iščete nove izzive in si želite postati del uspešnega prodajnega tima? Vabimo vas, da se pridružite podjetju HENNLICH kot prodajni inženir za industrijske komponente.

Smo 30-članska ekipa, del mednarodne skupine, vrsto let z najvišjo bonitetno oceno in z več kot 25 leti izkušenj na področju prodaje komponent za industrijo. Zaradi upokojitve sodelavca iščemo novega člana.

Izkušnje so vsekakor dobrodošle. Dobrodošli tudi, če ste začetnik, a vas veseli tehnika in radi vzpostavljate stik z ljudmi. Imamo izdelan program usposabljanja in sodelavce, ki so pripravljeni pomagati.

Naloge

VAŠE DELO BO:

» obiski proizvodnih, strojegradnjih podjetij in projektantskih birojev po Sloveniji,

» priprava tehničnih ponudb,

» komunikacija z dobavitelji v tujini,

» predstavljanje podjetja na sejmih in dogodkih.

Pričakujemo

» dosledno, prodorno in samoiniciativno osebo,

» izobrazbo tehnične smeri ali izkušnje s področja tehnike, v vsakem primeru pa veselje do tehnike,

» osebo z željo po delu na terenu,

» osebo, ki rada navezuje stike,

» razumevanje funkcij in prednosti izdelkov ter sposobnost predstaviti le-te,

» znanje angleškega ali nemškega jezika,

» vozniški izpit B kategorije,

» izkušnje pri prodaji, ki pa niso pogoj.

KAJ NUDIMO:

» zaposlitev za nedoločen čas in urejeno delovno okolje,

» dinamično delo v stabilnem podjetju,

» možnost razvoja skozi različne izobraževalne programe,

» izdelan interni program usposabljanja,

» dodatna usposabljanja pri tujih dobaviteljih,

» letne teambuildinge in dodatna druženja,

» masažo na delovnem mestu,

» dopoldanski delovni čas,

» možnost občasnega dela od doma,

» službeno vozilo,

» dodatek za poslovno uspešnost in božičnico.

Kontakt

Smo vzbudili vaše zanimanje? Če mislite, da ste prava oseba za nas, pošljite prijavo s kratkim življenjepisom na e-naslov: kariera@hennlich.si ali preko spletne prijave.